دسته‌بندی نشده

خط تولید موتورشور

خط تولید موتورشور

خط تولید موتورشور از جمله مشاغل درآمد زا می باشد که بازار خیلی خوبی دارد و سرمایه گذاری در آن امری بسیار ایده آل و موفق می باشد.موتور شور بهترین شوینده برای پاکسازی موتور خودرو می باشد. کثیفی موتور خودرو منشأ تمامی آلودگی های مضر می باشد. موتور خودرو برای ایمنی و کارآیی بهتر نیاز به تمیزی و پاکیزه سازی دارد، موتور شور نوعی شوینده بسیار قوی و قدرتمند است که تمامی کثیفی ها و آلودگی های موتور خودرو را از بین می برد.

استفاده از موتور شور های نامناسب به موتور خودرو آسیب می رساند و موجب خرابی آن می شود، یک موتور شور مناسب به موتور هیچ گونه آسیبی وارد نمی کند و تمامی آلودگی ها را از بین می برد و هیچ اثری از آن ها باقی نمی ماند.

هزینه راه اندازی خط تولید موتور شور

راه اندازی خط تولید موتورشور نیاز به سرمایه و هزینه های گزاف ندارد و با سرمایه ای اندک قابل راه اندازی می باشد. موتور شور ها همواره مورد نیاز می باشند و تقاضای بالایی دارند و به همین دلیل دارای بازار فروش بالا و مناسبی هستند و به راحتی به فروش می رسند. راه اندازی این خط تولید نیاز به تجهیزات اولیه دارد. برای کسب نتیجه ای مطلوب و موفق نیاز به کسب اطلاعات و آگاهی وجود دارد. موتور شور ها دارای انواع مختلفی هستند و تنوع بسیار بالایی دارند. تقاضای بالای این محصول موجب کسب درآمد و سود آوری می شود.

قیمت و هزینه راه اندازی خط تولید موتورشور

فضا مورد نیاز خط تولید موتورشور

برای راه اندازی خط تولید موتورشور نیاز به فضای بیسار بزرگی ندارد و شما می توانید به راحتی در یک فضای متوسط خط تولید موتور شور خود را ایجاد کنید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با کارشناسان ما در شویاسازان تماس بگیرید.

مواد اولیه خط تولید موتورشور

برای راه اندازی خط تولید موتورشور می بایست یکسری مواد اولیه را تهیه نمایید که تمامی این موارد به صورت زیر خواهد بود:

 • آب : اصلی ترین مواد در ساخت شوینده های خودرو آب می‌باشد که بخش اعظمی از آن را تشکیل می دهد و بسیار مهم است.
 • حلال های آلی : حلال های آلی شامل ترکیباتی می باشد که موجب پاکسازی کلیه آلودگی ها می شود و آن ها را از بین می‌برد.
 • حلال های هالوژنه : کلیه ترکیباتی که موجب از بین رفتن چربی ها و رسوبات می شود. بکارگیری این مواد در خط تولید موتور شور ها بسیار ضروری و حائز اهمیت می باشد .
 • حلال های حلقوی : اصلی ترین کارآیی این ماده در مهرسازی خوردگی ها می باشد و موجب نازک سازی چربی ها می گردد.
 • حلال آمفی پاتیک : این ماده موجب قوی سازی و افزایش پاک کنندگی موتور شور ها می شود و بسیار تأثیر گذار است .
 • امولسیفایر : این ماده عمل جذب سازی کثیفی ها به خود را انجام می دهد و چسبناک می باشد زیرا موجب ترکیب آب با روغن می گردد.

ویژگی‌ موتور شور

موتور شور شوینده ای قوی می باشد که دارای ویژگی ها و مزایای فوق العاده ای است که شما می بایست به تمامی این نکات در خط تولید موتور شور خود دقت داشته باشید تا بتوانید بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار دهید:

 • شوینده ای قوی و قدرتمند

موتور خودرو ها در اکثر موارد دارای رسوبات و کثیفی هایی می باشد که در اثر گذر زمان چسبیده اند و به راحتی از بین نمی روند، موتور شور ها قدرت پاک کنندگی بالایی دارند و قادر به از بین بردن تمامی رسوب ها و آلودگی ها می باشد. این محصول پاک کننده تمامی آلودگی ها می باشد و بسیار قوی است.

 • محافظت از موتور خودرو

همان طور که گفته شد در صورت استفاده از شوینده های بی کیفیت و نامناسب موتور خودرو و قطعات آن آسیب می بیند و به آن صدمه وارد می شود، این امر ضرورت ساخته شدن موتور شور از ترکیبات مناسب و اصولی را به درستی اثبات می کند و باید در انتخاب مواد اولیه خط تولید موتور شور توجه بسیار زیادی داشته باشید.

 • عدم آسیب به محیط زیست

آلودگی های موجود در موتور خودرو در صورت قرار گرفتن در طبیعت موجب آسیب رساندن به چرخه طبیعت می شود و بسیار مضر است ، موتور شور ها با از بین بردن قوی تمامی این آلودگی ها از آسیب رسیدن به طبیعت و محیط زیست جلوگیری می کند و بسیار کارساز می باشد.

 • حلال بودن با آب

بسیاری از افراد از موتور شور ها چند باره استفاده می کنند و برای این امر نیاز به قابلیت حلالیت در آب می باشد.

 • عدم آسیب به سیم کشی های خودرو
 • فاقد بوی آزار دهنده
 • فاقد چرب سازی موتور

نحوه استفاده از موتورشور

استفاده از موتور شور و تمیز سازی موتور خودرو به وسیله آن امری ساده و راحت می باشد که در ادامه به آن پرداخته ایم ، همان طور که شستشوی قسمت های بیرونی خودرو ضروری است ، شستشوی ایمن قطعات داخلی خودرو نیز بسیار مهم و اساسی می باشد به صورتیکه در کارآیی بهتر خودرو موثر است.

 1. هنگامی که زمان تعویض روغن موتور فرا می رسد بعد از خارج سازی روغن قبلی ، موتور شور داخل موتور ریخته می شود.
 2. در این مرحله خودرو باید به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه روشن نگه داشته شود.
 3. در این مرحله موتور شور به تمامی قسمت های موتور و تمام بخش های خودرو دست پیدا می کند و تمامی رسوبات ، کثیفی ها و آلودگی های چسبیده به آن ها پاکسازی می گردد.
 4. سپس موتور شور و میزان باقی مانده روغن قبلی از قسمت موتور خارج می شود.
 5. در این مرحله روغن موتور جدید در قسمت موتور ریخته می شود.

تمامی مراحل فوق موجب کارآیی هرچه بیشتر موتور خودرو می شود و از آسیب رسیدن و فرسودگی آن جلوگیری می نماید و بسیار کارآمد می باشد.

مشاوره خط تولید موتورشور شویا سازان

همان طور که گفته شد موتور شور ها محصولاتی بسیار کاربردی و حائز اهمیت می باشند که مورد استفاده و توجه تمامی صاحبان خودرو  است. این محصول در تعداد بالا و به صورت عمده تولید می گردد و در بیشتر مواقع به صورت عمده نیز به فروش می رسد و بازار فروش بسیار فعالی دارد. راه اندازی کلیه خطوط تولیدی نیاز به آگاهی و اطلاعات کافی در تمامی زمینه ها دارد و با دریافت نتیجه ای مطلوب رابطه ای مستقیم و تاثیر گذار دارد.

شرکت شویا سازان در زمینه های راه اندازی کلیه خطوط تولیدی همچون خط تولید موتورشور فعالیت می کند و ارائه دهنده خدمات مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب و حرفه ای می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شویاسازان تماس حاصل فرمایید و از خدمات شایسته آن بهره مند شوید.

65 / 100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *