خط تولید

خط تولید سفره یکبار مصرف

خط تولید سفره یکبار مصرف

راه‌اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف شامل دستگاه و تجهیزات مختلفی است. با تهیه مواد اولیه و دستگاه‌های مخصوص تولید سفره یکبار مصرف می‌توانید فعالیت خود را به عنوان یک کارآفرین شروع کنید. با توجه به بازار فروش این محصولات یکبار مصرف همچون سفره و خط تولید لیوان یکبار مصرف شما می توانید با تولید این محصولات سود خوبی بدست خواهید آورد.

آشنا شدن با عملکرد و ویژگی‌های این دستگاه‌ها شما را در تولید یک محصول باکیفیت کمک می‌کند. در ادامه این مقاله به خط تولید سفره یکبار مصرف می پردازیم. همچنین در جریان هزینه راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف قرار میگیرید.

راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف

در حال حاضر استفاده از سفره‌های یکبار مصرف افزایش زیادی پیدا کرده‌اند و  تولید این محصولات می‌تواند ایده ای خوب برای راه‌اندازی یک کسب و کار باشد تا سود و درآمد خوبی را به‌دست آورید. سفره یکبار مصرف یکی از کالاهای پرمصرف در بین مردم جامعه است که در اکثر مهمانی‌ها و مجالس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سرمایه‌گذاران و کارآفرینان که به دنبال راه‌اندازی یک کسب و کار پرسود و کم هزینه هستند می‌توانند با راه‌اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف در مدت زمان کوتاهی سود خوبی بدست بیاورند. خط تولید سفره یکبار مصرف نیاز به دستگاه‌ و تجهیزات ویژه‌ای دارد که در این نوشته به معرفی آنها می‌پردازیم.

با آماده‌شدن مواد اولیه سفره یکبار مصرف و ترکیب کردن مواد آن، مواد ترکیب‌شده به خط‌تولید سفره یکبار مصرف ساخت نایلون وارد خواهند شد. در این بخش یک نوع دستگاه اکسترودر می‌باشد. اکسترود شیوه ای است که با استفاده از فشار دادن و انجام روند اکسترود باعث کاهش سطح مقطع و ضخامت متریال موجود در آن می‌شود.

در خط تولید سفره یکبار مصرف ، اکسترود پیوسته استفاده خواهد شد، که توسط آن نایلون سفره یکبار مصرف ساخته می‌شود . یکی از نکات مهم در ساخت نایلون سفره، عرض آن است. به صورت معمول سفره های یکبار مصرف در عرض های 80، 100 یا 120 سانتی متر تولید می‌شود.

هزینه خط تولید سفره یکبار مصرف

دستگاه رول سفره‌های یکبار مصرف، از ارزان قیمت ترین دستگاه های خط تولید سفره می‌باشد که تولید رول سفره یکبار مصرف خام وظیفه اصلی آن می‌باشد.هزینه راه‌اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف شامل تهیه دستگاه و تجهیزات تولید سفره یکبار مصرف، مواد اولیه، استخدام نیروی انسانی، هزینه اجاره یا خرید کارگاه می‌باشد.

هزینه خط تولید سفره یکبار مصرف

توجه داشته باشید که برای شروع کار لازم نیست که حتما  یک کارگاه بزرگ اجاره کنید؛ میتوانید کار خود را در فضای کوچک شروع کرده و بعد از پیشرفت و توسعه کارتان، به دنبال اجاره یا خرید یک کارگاه بزرگتر با نیروی انسانی بیشتری باشید. برای خط تولید سفره یکبار مصرف باکیفیت‌ پیشنهاد می‌کنیم حتما با کارشناسان مجرب و متخصص در این زمینه مشورت کنید.

شویاسازان با سالها تجربه و سابقه می‌تواند شما را در داشتن یک شغل پرسود و کم ریسک کمک نماید. دستگاه‌های چاپ سفره های یکبار مصرف شش رنگ و چهار رنگ نیز موجود دارند که در خط تولید سفره‌های یکبار مصرف مجلسی به کار گرفته می‌شوند .

برای خرید دستگاه چاپ سفره های یکبار مصرف، این نکته را باید در نظر داشته باشید که هر چقدر عرض سفره‌یکبارمصرف بیش‌تر باشد ، تعداد رنگ های به کار رفته در آن بیش تر می‌باشد و در نتیجه به دستگاه‌های مدرن‌تر و با قیمت بالاتر نیاز می‌باشد.

دستگاه خط تولید سفره یکبار مصرف

دستگاه رول و پرفراژ یکی از بهترین مدل‌های دستگاه رول و پرفراژ سفره یکبار مصرف می‌باشد . این دستگاه در دو نوع تک رول و دو رول موجود می‌باشد که مدل تک رول قابلیت رول ۴۰۰ کیلوگرم و دستگاه دو رول قابلیت رول‌کردن ۷۰۰ کیلوگرم سفره را در هر شیفت کاری دارد . این دستگاه برای رول کردن کیسه فریزر و کیسه زباله نیز کاربرد دارد . ویژگی مهم دیگر این دستگاه ایجاد پرفراژ و رول کردن سفره همزمان می‌باشد.

دستگاه دیگر دستگاه شیرینگ می‌باشد که یک نوع دستگاه بسته‌بندی محصولات است که انواع محصولات را به صورت تکی و چندتایی بستهبندی می‌کند. برای نمونه: سفره های یکبار مصرف، انواع آب معدنی و…. بسته‌بندی کردن در دستگاه شیرینگ، توسط نایلون شیرینگ انجام خواهد شد و در نهایت دوخت بسته صورت می گیرد. این دستگاه در انواع مختلف دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک وجود دارد.

دستگاه خط تولید سفره یکبار مصرف

  • دستگاه میکسر و

    ترکیب مواد اولیه خط تولید سفره یکبار مصرف

اگر به دنبال تولید انبوه سفره یکبار مصرف هستید، این دستگاه‌ بسیار پرکاربرد است. در تولید انبوه امکان میکس کردن مواد اولیه با دست وجود ندارد و به همین دلیل این دستگاه بسیار ضروری است. با استفاده از دستگاه میکسر تمام مواد به صورت یکنواخت ترکیب شده و سپس توسط نوار نقاله به دستگاه تولید منتقل می‌شوند.

  • دستگاه رول خط تولید سفره یکبار مصرف

دستگاه تولید سفره یکبار مصرف وظیفه تولید رول سفره یک بار مصرف خام یعنی بدون چاپ و پرفراژ را دارد. مواد اولیه مورد استفاده در تولید سفره یکبار مصرف نوعی پلیمر به نام پلی اتیلن است که بعد از وارد شدن به این دستگاه به صورت طاقه سفره یکبار مصرف از آن خارج می شود. با اینکه دستگاه تولید یکی از گران ترین تجهیزات مورد نیاز خط تولید سفره یکبار مصرف است اما در مقایسه با سایر دستگاه‌های مشابه مقرون به صرفه می‌باشد.

  • دستگاه چاپ خط تولید سفره یکبار مصرف

بعد از آماده سازی رول، نوبت به چاپ کردن طرح مورد نظر می‌رسد که توسط دستگاه چاپ صورت می‌گیرد. دستگاه چاپ برای سفره‌های معمولی در دو مدل تک رنگ و دو رنگ و برای سفره های مجلسی در دو مدل چهار رنگ و شش رنگ در بازار وجود دارند. یکی از نکات مهم که هنگام خرید این دستگاه باید توجه کنید این است که هرچقدر سفره عرض بیشتری داشته باشد و تعداد رنگ به کار رفته در آن زیادتر باشد نیاز به دستگاه پیشرفته تر و درنتیجه گرانتر خواهید داشت.

دستگاه چاپ خط تولید سفره یکبار مصرف

  • دستگاه ایجاد پرفراژ در خط تولید سفره یک بار مصرف

برای ایجاد برش یا پرفراژ بر سفره یکبار مصرف نیاز به دستگاه ایجاد پرفراژ در خط تولید سفره یکبار مصرف دارید. جهت خرید این دستگاه پیشنهاد می‌کنیم سراغ مدل اتوماتیک بروید زیرا از سرعت بالاتری برخوردار است که در نتیجه موجب کاهش هزینه‌ها می‌شود. جهت خرید حتما سراغ برندهای معتبر و باکیفیت بروید تا در حین تولید دچار مشکل نشوید.

  • بسته بندی خط تولید سفره یکبار مصرف

بعد از پرفراژ کردن سفره نوبت به بسته بندی آن می‌رسد. خرید دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف این مزیت را دارد که می‌توانید حجم زیادی از سفره را در مدت زمان کوتاهی بسته‌بندی و به بازار عرضه کنید. قطعا هرچقدر سرعت تولید افزایش پیدا کند زودتر به سوددهی خواهید رسید.

مواد اولیه خط تولید سفره یکبار مصرف

جهت خط تولید سفره یکبار مصرف علاوه بر تجهیزات و دستگاه‌های مخصوص نیاز به مواد  اولیه است که به راحتی در داخل کشور یافت می‌شود. مواد اولیه مورد نیاز تولید این محصول، پلیمرهای پلی اتیلن به همراه ترکیبات دیگر است. پلی اتیلن استفاده شده از نوع گرانول است که با کربن ترکیب می‌شود. سفره‌های یکبار مصرف  باکیفیت  از ترکیب 10 درصد کربن و 90 گرانول پلی اتیلن ساخته می شوند. با تولید سفره یکبار مصرف باکیفیت می‌توانید آنها را با قیمت بالاتری بفروشید و درنتیجه سود بیشتری بدست بیاورید‌.

اگر به دنبال سرمایه گذاری در بخش های صنعتی هستید و قصد راه اندازی یک خط تولید را دارید، پیشنهاد ما خرید دستگاه‌های تولید سفره یکبار مصرف و راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف می‌باشد. با توجه به کیفیت اجزا و قطعات به کار رفته در دستگاه های خط تولید سفره، قیمت این محصولات بسیار مناسب و مقرون به صرفه هستند و شما می توانید سود خوبی از تولید این سفره ها به دست بیاورید.

مشاوره خط تولید سفره یکبار مصرف شویاسازان

اگر شما به دنبال راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف هستید ابتدا باید اطلاعات کافی در این مورد داشته باشید تا بتوانید به بالاترین میزان سود دهی برسید. بنابراین اگر اطلاعات کافی در این مورد ندارید می توانید با مشاوران با تجربه شویاسازان تماس حاصل کنید.

شرکت شویا سازان با توجه به تجربه بالای خود در زمینه راه اندازی انواع خط تولید همچون خط تولید دستمال کاغذی آماده ارائه اطلاعات کافی در مورد خط تولید سفره یکبار مصرف به شما عزیزان می باشد.

 

77 / 100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *