خط تولید

خط تولید دستمال کاغذی

راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی

دستمال کاغذی یکی از پر مصرف ترین وسائل بهداشتی می باشد و یک گزینه پر سود برای تولید می باشد . در اینجا اطلاعاتی در مورد نحوه راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی و قیمت و هزینه تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز برای آن در اختیار شما قرار میگیرد.

راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی

باید برای خط تولیدی دستمال کاغذی ماشین آلات با کیفیتی تهیه کنید که هم کیفیت محصول نهایی در بالاترین حد ممکن باشد و هم از هدر رفتن منابع مورد نظر جلوگیری نماید .

بدون ماشین آلات به روز و کارآمد شما نمی توانید در قیمت و کیفیت با رقبا رقابت کنید و نکته اساسی این است که ظرفیت تولید ماشین آلات در هر شیفت کاری را در عمل بسنجید .

دستمال کاغذی یک محصول یکبار مصرف و در عین حال در مصرف می باشد که برای جذب رطوبت از آن استفاده می شود . برای تولید آن از خط تولید دستمال کاغذی استفاده می شود و تولید کنندگان این محصول با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به تولید آن می پردازند .

هزینه خط تولید دستمال کاغذی

راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی نیاز به سرمایه بسیار زیادی ندارد و شما می توانید با کمترین هزینه خط تولید دستمال کاغذی خود را راه اندازی کنید تا علاوه بر کسب در آمد از مزایا و فوائد کار آفرینی در ایران برای خود استفاده کنید.

هزینه خط تولید دستمال کاغذی

دستگاه خط تولید دستمال کاغذی

از مهم ترین دغدغه ها برای راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی رولی و جعبه ای ، اطلاع از قیمت دستگاه تولید دستمال کاغذی می باشد . برای این که بتوانیم بودجه‌ مان را به درستی برای تولید دستمال کاغذی سرمایه گذاری کنیم ، باید از قیمت دستگاه های مختلف تولید دستمال کاغذی اطلاع داشته باشید و با توجه به شرایط کارگاه مورد نظرتان بهترین و مناسب ترین دستگاه ها را تهیه کنید .

یکی از دستگاه های اصلی خط تولید دستمال کاغذی، دستگاه فول کات می باشد که با توجه به نوع، جنس و اندازه آن ها قیمت های متفاوتی با هم دارند.

فضا مورد نیاز خط تولید دستمال کاغذی

از نظر جغرافیایی این که کارخانه تولید محصولات سلولوزی در کجا واقع شده باشد زیاد مهم نیست . مهم این است که مکان راه‌ اندازی آن در جایی باشد که هم نیروی کار برای رفت و آمد به مشکل نخورند و هم امکان نقل و انتقال مواد اولیه و محصول تولید شده مقدور باشد .

فاکتور دیگری که در زمینه مکان مناسب کارخانه باید در نظر گرفته شود ، وسعت فضا می باشد . این فضا باید به قدری بزرگ باشد که بتوانید تمام دستگاه‌ های مورد نیاز را با فاصله مناسب از هم نگه داری کنید . فضای کافی برای استراحت کارکنان نیز باید فراهم باشد و دفتر امور اداری و مالی کارخانه در محل آن جاسازی شده باشد .

درآمد خط تولید دستمال کاغذی

نکته ای که بسیار مهم است در مورد راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی ، سود بسیار بالای آن می باشد که نصیب سرمایه گذاران در این حوزه می شود . بالا بودن سود تولید دستمال کاغذی چند دلیل عمده دارد .

دلیل اول برای بالا بودن سود تولید دستمال های کاغذی ، پرمصرف بودن آن می باشد . دستمال کاغذی جزء محصولاتی است که از زمان تولید آن به بعد ، همواره از اقلام و کالاهای مصرفی بوده است و این محصول در خانه یا محل کار هر فردی دیده می شود .

درآمد خط تولید دستمال کاغذی

شما باید پول خود را در تولید محصولات پر مصرف و کالاهایی که استفاده از آن محدود به زمان خاصی نیست ، سرمایه گذاری کنند تا سود بالاتری نصیب آنان شود . دستمال های کاغذی از دسته کالاهایی است که استفاده از آن زمان و مکان خاصی ندارد و سرمایه گذاری در تولید آن ، کار بسار هوشمندانه ای می باشد .

 

74 / 100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *