معرفی مجموعه

شرکت شویاسازان به شماره ثبت ۱۸۵۶ و شناسه ملی ۱۰۷۰۰۰۸۸۴۱۹ و شماره بهره برداری ۱۲۸/۴/۱۰۰۶۷ در سال ۱۳۸۳ در زمینه راه اندازی خط تولید مواد شوینده خانگی (مایع ظرفشویی، دستشویی، جرمگیر، شیشه شور، وایتکس)، خط تولید مواد شوینده صنعتی و خط تولید دستمال کاغذی فعالیت می کند.

در گذشته آقای خوشنویسان بزرگ شرکت شویاسازان طبرستان با برند گلک را راه اندازی نمودند و پس از آن پسر ایشان آقای شاهین خوشنویسان با کسب تجربیات بروز و فرمول های نوین شرکت شویاسازان آریا نیک را به ثبت رسانید و با برند هپی هوم شروع به فعالیت نمود.

شاهین خوشنویسان کارآفرین برتر کشور و مدیریت شرکت شویاسازان طبرستان:

مسائل اقتصادی بویژه در یک سال گذشته سبب شده تا سرمایه‌های کشور به سمت بازارهای غیر مولد سوق پیدا کند و یا در مسیر غیر از تولید ملی جریان داشته باشد.

وی افزود حمایت از تولید و ایجاد اشتغال هموار از موارد مورد توجه دولت و رهبری بوده است.

حال آن که عدم ثبات در بازار باعث شده تا افراد با سرمایه مشخص ریسک حضور در جهش تولید را نپذیرند.

افتخارات ما
شویاسازان و اشتغال

شویاسازان با ایجاد واحدهای تولیدی در شهرها و استان‌های مختلف که به صورت مستقل و تحت نظارت شرکت مادر مشغول به فعالیت هستند، سعی می نماید در ایجاد اشتغال مولد که همواره از دغدغه های دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است سهمی کوچک داشته باشد.

توسعه کارآفرینی

ایجاد رقابت سالم بین بنگاه‌های اقتصادی در جهت بهبود فضای کسب و کار از نکات حائز اهمیت در زمینه توسعه کارآفرینی است.

متاسفانه در سالیان اخیر گاها شاهد شکل گیری رقابت های ناسالم هستیم.

واحدهای تولیدی و تجاری بجای ایجاد جو رقابتی سالم که منجر به ایجاد کیفیت و نیز اشتغال مولد باشد به سمت رقابت های ناسالم می‌روند.

ما ایده های مبتنی برآینده را می سازیم.

ماموریت ما تولید کار با بالاترین کیفیت برای هر مشتری ، در هر پروژه است. بیایید با رویکرد میان رشته ای ما در طراحی و توسعه همکاری کنیم و تأثیرگذار باشیم.