خط تولید

خط تولید کافی میکس

خط تولید کافی میکس

راه اندازی خط تولید کافی میکس

کافی میکس امروزه یکی از نوشیدنی های داغ پرطرفدار می باشد که بسیار همه گیر شده است و تولید آن باعث سود زیادی خواهد شد که اکنون میخواهیم درباره راه اندازی خط تولید کافی میکس توضیح دهیم . علاوه بر راه اندازی خط تولید کافی میکس برای کسب درآمد با سود دهی بالا با حداقل سرمایه گذاری، خط تولید نسکافه نیز می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

تولید کافی میکس

تولید کافی میکس ، علاوه بر داشتن یک فرمول مناسب باید با کمک یک خط تولید با کیفیت و طول عمر بالا انجام شود تا بتوان محصول مناسبی به وسیله آن تولید کنید . علامت ۳۱ به نشانه این می باشد که کافی میکس مورد نظر دارای شکر می باشد و علامت ۲۱ بدون شکر می باشد .

کافی میکس و قهوه مانند چایی کیسه ایی و چایی هستند . کافیین موجود در کافی میکس منجر به حس شادابی و کم خوابی فرد خواهد شد .

فرمول ساخت کافی نسکافه یا میکس سلیقه ای می باشد و تولید کنندگان همگی با الگو برداری و در نهایت مصرف کنندگان خود این میکس را انجام می دهند ، اما فرمول ساخت کافی میکس زمانی یک ترکیب خوب  می شود که تمام مواد آن درجه یک و عالی باشد و از تامین کنندگان مطمئن خریداری شود .

هزینه خط تولید کافی میکس

راه اندازی خط تولید کافی میکس نیاز به سرمایه بسیار زیادی ندارد و شما می توانید با کمترین سرمایه ممکن نسبت به راه اندازی این نوع خط تولید اقدام نمایید. همچنین شما میتوانید علاوه بر راه اندازی این نوع خط تولید با کمترین هزینه از مزایا کارآفرینی در ایران نیز بهره ببرید.

هزینه خط تولید کافی میکس

مواد اولیه خط تولید کافی میکس

این فرآیند در خط تولید کافی میکس به این صورت می باشد که ابتدا دانه های قهوه در دستگاه ، آسیاب و پودر خواهند شد و سپس در میکسر خط تولید کافی میکس ، پودر قهوه با وانیل ، شکر و دیگر مواد اولیه و بر طبق فرمول خاصی که تولید کننده دارد ترکیب می شوند . به این ترتیب این محصول از طریق خط تولید کافی میکس تولید خواهد شد .

زمانی که پودر کافی میکس آماده شد ، نوبت به بسته بندی آن خواهد رسید . کافی میکس باید در یک ظرف ضد رطوبت بسته بندی شود تا هنگام مصرف ، خشک بماند . به منظور جلوگیری از بین رفتن عطر و طعم کافی میکس ها ، محصول باید در فضای کم اکسیژن بسته بندی شود .

عصاره‌ی قهوه به وسیله‌ی دم کردن پودر قهوه تولید می شود . درست شبیه زمانی که قهوه‌ی معمولی دم می‌شود اما با کمی غلظت بیش تر این فرآیند صورت می گیرد .

در روز مصرف دو تا سه کافی میکس نوع دو در یک برای افرادی که مشکلات گوارشی یا حساسیت به ترکیبات به ترکیبات را ندارند ، مشکلی ایجاد نخواهد کرد . اما همگان باید بدانند که رعایت تعادل در مصرف این ماده مثل چای ضروری می باشد .

دستگاه خط تولید کافی میکس

سیستم کارکرد دستگاه بسته بندی کافی میکس به صورت پودری و ماردونی است که دارای سیستم PLC با منوی چهار زبانه می باشد . این دستگاه رابط کاربری آسانی دارد و ارتفاع پایینی دارد که جابه جایی آن را برای کارخانه جات و کارگاه های کوچک ممکن کرده است .

این دستگاه با سرعت تولید ۴۰ عدد بسته کافی میکس در دقیقه و دقت بالا کار می کند . در دستگاه موتورهای دقت بالا که باعث کم شدن تلورانس و قطع شدن لغزش خواهد شد ، به کار رفته است .

قیمت دستگاه خط تولید کافی میکس

قیمت این دستگاه با توجه به ظرفیت تولید و طول عمر آن می تواند متفاوت باشد و قیمت های مختلفی داشته باشد . با این حال شما می توانید برای خرید این دستگاه ها برای خط تولید کافی میکس ابتدا تحقیقات انجام دهید تا بهترین دستگاه را با قیمت مناسب خریداری نمایید .

قیمت دستگاه خط تولید کافی میکس

بسته بندی خط تولید کافی میکس

برای بسته بندی پودر کافی میکس به صورت قوطی از دستگاه قوطی پرکن پودری استفاده می کنند این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک در وزن های 20 تا 900 گرم می تواند انواع قوطی های پلاستیکی ، فلزی و پت را پر کند . برای بسته بندی این محصول ها به صورت وزنی داخل سلفون با دستگاه بسته بندی پودری سلفونی کار انجام می گیرید .

برای بسته بندی کافی میکس به صورت تک نفره نیاز به دستگاه بسته بندی ساشه پودری خواهیم داشت که این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک در خط تولید کافی میکس محصولات را به صورت ساشه بسته بندی خواهد کرد .

 

74 / 100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *