دسته‌بندی نشده

خط تولید سیم ظرفشویی

 

تماس برای مشاوره جهت راه اندازی خط تولید سیم ظرفشویی: 021284228

سیم ظرفشویی یک وسیله کاربردی در هر خانه ای است. شاید در ابتدا فرض کنید که درآمد تولید سیم ظرفشویی بالا بوده و کار راحتی می باشد. اما تولید سیم و اسکاچ با مشکلات زیادی دارد. شما بعد از خرید دستگاه سیم ظرفشویی باید تمامی رشته سیم ها را به طور مرتب در دستگاه قرار داده تا دستگاه رشته سیم ها را فر کرده و به سیم ظرفشویی تبدیل کند. مواد اولیه مورد نیاز برای تولید اسکاچ نخ، زری، ابر و سیلفون و برای سیم ظرف شویی شامل مفتول (کیلویی)، لیبل (کیلویی)، سلفون (کیلویی) وکارتن (تعداد) می باشد. در چند سال اخیر دستگاه های طراحی شده مخصوص تولید سیم ظرفشویی و اسکاچ است تا محصول نهایی کاربردی باشد.

انواع خط تولید سیم ظرفشویی

 • خط تولید سیم ظرفشویی کلاسیک
  • خط تولید سیم ظرفشویی کلاسیک تکی
  • خط تولید سیم ظرفشویی کلاسیک دوقولو
  • خط تولید سیم ظرفشویی کلاسیک سه قولو
  • خط تولید سیم ظرفشویی کلاسیک چهار قولو
  • خط تولید سیم ظرفشویی ابری
  • خط تولید سیم ظرفشویی خورشیدی

پر طرفدار ترین خط تولید سیم ظرفشویی جهت راه اندازی

خط تولید سیم ظرفشویی کلاسیک دوقولو یکی از مهم ترین انواع خط تولید سیم ظرفشویی در ایران است که محصولات آن فروش بالایی در ایران دارد.

خط تولید سیم ظرفشویی

آیا تا به حال به تولید سیم ظرفشویی فکر کرده‌اید؟ سیم ظرفشویی یکی از لوازم کاربردی در آشپزخانه است که جهت تمیز کردن ظروف استفاده می‌شود. سیم ظرفشویی علاوه مصارف خانگی در رستوران‌ها، ادارات، بیمارستان ها و غیره کاربرد دارد. خط تولید سیم ظرفشویی به سرمایه زیادی نیاز ندارد و شما میتوانید کار خود را در یک کارگاه کوچک شروع کنید. البته در ابتدا لازم است که با افراد باتجربه در این زمینه مشورت نمایید‌ تا بتوانید با خرید بهترین دستگاه ها، محصول باکیفیت تولید کرده و به سودآوری برسید‌.

راه‌اندازی خط تولید سیم ظرفشویی

تولید سیم ظرفشویی یک از مشاغل کم ریسک است که می‌تواند سود خوبی را برای شما به همراه داشته باشد. اگر سرمایه کافی  ندارید می‌توانید با خرید یک دستگاه کوچک تولید سیم ظرفشویی را در خانه تان آغار کنید و بعد از سودآوری به فکر گسترش کسب و کارتان باشید. طرز کار دستگاه تولید  سیم ظرفشویی بسیار راحت است و نیاز به تخصص فنی ندارد و تمام افراد می‌توانند با آن کار کنند. توجه داشته باشید که هرچقدر شما بتوانید خط تولید خود را گسترش دهید قطعا به سود بیشتری دست پیدا خواهید کرد. این دستگاه با برند و کیفیت‌های مختلفی در بازار وجود دارد و انتخاب بهترین دستگاه شما را در داشتن یک شغل پرسود کمک می‌کند. از این رو بهتر است جهت راه‌اندازی خط تولید سیم ظرفشویی و خرید دستگاه و تجهیزات مورد نیاز با افراد باتجربه و متخصص در این زمینه مشورت کنید.

مزیت خط تولید اتوماتیک سیم ظرفشویی

جهت راه‌اندازی خط تولید اتوماتیک سیم ظرفشویی نیاز به دستگاه سیم ظرفشویی اتومات است. کار کردن با این دستگاه بسیار راحت می‌باشد و حتی خانم ها می‌توانند با آن کار کنند. هم چنین برق مصرفی این دستگاه تک فاز است که همین موجب کاهش هزینه‌های شما می‌شود.  حداقل فضای مورد نیاز برای هر دستگاه 2 الی 3 متر مربع می باشد که حتی در محیط حیاط و پارکینگ منزل نیز میتوان قرار داد.

معایب  راه اندازی خط تولید سیم ظرفشویی

 • برخلاف آنچه تاکنون شنیده اید، تولید سیم ظرفشویی دردسرهای زیادی دارد.
 • سود این محصولات کم است در فروش بالا میتواند سود زیادی برای شما داشته باشد.
 • تمامی رشته ها باید بدرستی و با نظم درون دستگاه تولید سیم طرفشویی قرار بگیرید تا دستگاه بتواند آنها را به سیم ظرفشویی تبدیل کند

فضایی مورد نیاز برای خط تولید سیم ظرفشویی

دستگاه سیم ظرفشویی و اسکاچ با خدمات ویژه و همچنین با استفاده از مواد اولیه سیم و اسکاچ ارائه می گردد. حداقل فضا  3 تا 7 مترمربع لازم است که حتی در محیط حیاط و پارکینگ منزل نیز می توان خط تولید سیم ظرفشویی و اسکاچ را راه اندازی کرد. دستگاه های سیم و اسکاچ ظرفشویی شامل دستگاه سیم ظرف شویی اتومات ونیمه اتومات، دستگاه اسکاچ بافت، دستگاه پرس هیدرولیک، دستگاه نورد اسکاچ می باشد. راه اندازی خط تولید اسکاچ و سیم ظرفشویی طبق نظر خیلی از افراد می تواند یک شغل خانگی باشد. فضای مورد نیاز برای برخی دستگاه ها مانند دستگاه تولید سیم ظرفشویی اتومات 10 الی 15 متر (داخل منزل یا پارکینگ، حیاط خلوت، پشت بام) می باشد.

مشکلات خط تولید سیم ظرفشویی

خط تولید سیم ظرفشویی با اینکه پرسود است اما مشکلات و چالش های زیادی دارد که در صورت آشنا نبودن با آنها ممکن است به کسب و کار شما آسیب وارد نماید. در ادامه شما را با برخی از مشکلات راه‌اندازی خط تولید سیم ظرفشویی آشنا می‌کنیم.

 • یکی از مشکلاتی که ممکن است در حین تولید سیم ظرفشویی با آن مواجه شوید، خراب شدن دستگاه است. در این صورت تمام مواد اولیه و تولیدات شما خراب میشود که درنتیجه موجب ضرر به کسب و کارتان می‌گردد. از این‌رو خرید دستگاه باکیفیت بسیار اهمیت دارد زیرا عملکرد بهتری دارد و کمتر دچار خرابی و مشکل می‌شوند‌.
 • برخی از تولیدکنندگان فقط به کیفیت سیم ظرفشویی توجه می‌کنند و به بسته بندی آن اهمیت نمی‌دهند. در حالیکه برای جلب نظر رضایت مشتریان حتما باید محصول تولیدی شده دارای بسته بندی خوبی باشد.
 • یکی دیگر از مشکلات خط تولید سیم ظرفشویی این است که درصورتی این کسب و کار سودآور خواهد بود که بتوانید حجم تولید خود را افزایش دهید تا بتوانید درآمد خوبی بدست بیاورید. فراموش نکنید هرچقدر سرمایه بیشتری وارد کار کنید کسب و کارتان موفق تر خواهد بود و در نتیجه سود بیشتری کسب خواهید کرد. هم چنین نگران بازگشت سرمایه اولیه نباشید زیرا در مدت زمان کوتاهی باز میگردد.

با متخصصان شویاسازان تماس حاصل فرمایید تا بتوانید از راهنمایی های آنها استفاده کنید. کارشناسان از صفر تا صد راه‌اندازی خط تولید سیم ظرفشویی در کنار شما هستند. هم چنین بهترین راهکارها را برای پشت سر گذاشتن چالش های پیش رو ارائه می‌دهند.

هزینه خط تولید سیم ظرفشویی

یکی از موارد مهم راه‌اندازی مشاغل تولیدی هزینه‌های آن است. برای شروع کار به چه مقدار سرمایه نیاز می‌باشد قطعا یکی از سوالات سرمایه‌گذاران و کارآفرینان خواهد بود. همانطور که قبلا هم صحبت کردیم خط تولید سیم ظرفشویی بسیار کم هزینه است و میتوانید با سرمایه اندک کار خود را شروع کنید. از هزینه‌های کلی تولید سیم ظرفشویی می‌توان به خرید دستگاه مخصوص، مواد اولیه، اجاره یا خرید کارگاه یا سوله و هزینه های جاری اشاره کرد. قیمت دستگاه تولید سیم ظرفشویی بنا به دلایل مختلف ثابت نیست و از این رو نمی‌توان قیمت دقیقی را برای آن مشخص کرد. البته فقط خودتان را محدود به خرید دستگاه نو و آکبند نکنید می‌توانید با خرید دستگاه دست دوم و سالم کار خود را شروع کنید.

هزینه اولیه مورد نیاز برای خط تولید سیم ظرفشویی

مواد اولیه برای تولید سیم ظرفشویی و برخی اسکاچ ها استیل و کربن است. این مواد به میزان انبوه و با قیمت مناسب در ایران تولید شده و تولید کنندگان سیم ظرفشویی و اسکاچ می توانند با قیمت کم آن ها را تهیه کنند. از سمت دیگر برای تولید سیم ظرفشویی نیاز به دستگاه های مخصوص می باشد. این دستگاه ها به صورت اتومات و غیر اتومات چینی و ایرانی و با ضمانت نامه در دسترس هستند. شما می توانید با توجه به نیاز خود، یکی از انواع دستگاه ها را تهیه نمایید. فروش دستگاه سیم و اسکاچ ظرفشویی در حال حاضر در ایران صورت می گیرد و اکثرا دارای گارانتی هستند. سرمایه اولیه برای راه اندازی خط تولید اسکاچ و ظرفشویی را می توان به سه بخش اصلی تقسیم کرد که شامل این موارد است: سرمایه راه اندازی، سرمایه در گردش و سرمایه انسانی.

قیمت خرید دستگاه و  هزینه راه اندازی خط تولید سیم ظرفشویی

بسیاری از کاربران برای اطلاع قیمت دستگاه تولید سیم ظرفشویی و هزینه راه اندازی این خط تولید در گوگل و جاهای مختلف جستجو میکنند تا مبلغ مشخصی برای آن پیدا کنند. حقیقتا نمیتوان مبلغ مشخصی را اعلام کرد، زیرا قیمت دستگاه تولید سیم ظرفشویی به دلایل گوناگون همیشه درحال نوسان است. همچنین هزینه های راه اندازی خط تولید سیم ظزفشویی نیز دائما درحال تغییر است.

درآمد خط تولید سیم ظرفشویی

یک قاعده کلی در بازار فروش و دنیای تجارت وجود دارد، اگر شما محصولی را تولید کنید که رضایت مشتری را جلب کرده و از سمت دیگر محصولاتتان کاربردهای زیادی داشته باشد، راه اندازی خط تولید سیم ظرفشویی می تواند فعالیت اقتصادی درآمد زا باشد. به این علت که تولید حاصل از دستگاه سیم ظرفشویی و اسکاچ سرعت بالایی داشته و در طول یک ساعت می تواند شما را به سود بالا برساند. درآمد تولید سیم ظرفشویی و اسکاچ به چند بخش درآمد مستقیم و درآمد غیرمستقیم تقسیم می شود

چگونگی راه اندازی خط تولید سیم ظرفشویی

راه اندازی یک خط تولید جدید مستلزم داشتن اطلاعات کافی در مورد آن است.موازدی مثل مجوز ها، متراژ محیط کارگاه، تعداد نفرات مورد نیاز، مواد اولیه، موقعیت مکانی مناسب برای راه اندازی خط تولید و… از مواردی است که نیاز است شما از آن اطلاع داشته باشید. در ضورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه زاه اندازی خط تولید سیم ظرفشویی میتوانید با مشاوران شرکت شویا سازان آریانیک تماس بگیرید تا به شما در مورد نحوه انجام این کار راهنمایی کنند. همچنین شرکت شویا سازان آریانیک در زمینه راه اندازی این گونه خطوط تولید فعال است و میتواند خط تولید سیم ظرفشویی را برای شما راه اندازی نماید.

مشاوره با متخصصان شویاسازان

سیم ظرفشویی و اسکاچ یک وسیله کاربردی در هر آشپزخانه ای می باشد. مواد اولیه سیم و اسکاچ و همچنین انواع دستگاه های تولید سیم ظرفشویی در کشورمان موجود است. افراد زیادی سرمایه های میلیونی خود را برای راه اندازی خط تولید وارد بازار کار می کنند. لذا ضروری است پیش از راه اندازی کسب و کار خود در مورد تمامی مسائل جانبی مخصوص هر کسب و کار و از جمله قیمت خط تولید سیم ظرفشویی و اسکاچ تحقیق نمایید. اگر به دنبال خط تولید سیم ظرفشویی هستید حتما به این نکته توجه کنید که برای رسیدن به سوددهی باید چالش هایی را پشت سر بگذارید. اگر تجربه کافی در این زمینه ندارید ممکن است شکست بخورید و متحمل ضرر شوید. بهتر است در ابتدا از افراد باتجربه در این زمینه کمک بگیرید. شویاسازان با سابقه درخشان  در زمینه راه‌اندازی  بیش از هزار خط تولید محصولات مختلف می‌تواند شما را برای داشتن یک شغل پرسود و کم ریسک کمک کند. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی با متخصصان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس برای مشاوره جهت راه اندازی خط تولید سیم ظرفشویی: 021284228

70 / 100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *