دسته‌بندی نشده

خط تولید شوینده اتوماتیک

خط تولید شوینده اتوماتیک

راه اندازی خط تولید شوینده اتوماتیک

راه اندازی خط تولید شوینده اتوماتیک ارزان می تواند یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد در ایران باشد . یک خط تولید محصولات شوینده صنعتی اگر به صورت اتوماتیک باشد می تواند سود دهی خوبی امروزه داشته باشد . نیاز به تمیز و پاکیزه بودن محیط های عمومی و خصوصی ، راه اندازی خط تولید مواد شوینده را با موفقیت همراه می کند و می توانید به سوددهی برسید .

برای خط تولید شوینده اتوماتیک باید بدانید که شوینده های بهداشتی ، شوینده هایی هستند که در فروشگاه های بزرگ زنجیره ای یا سوپرمارکت ها به فروش می رسند . این شوینده ها برای عموم مردم عرضه شده اند و از آن ها برای پاک سازی محیط های بزرگ استفاده نمی شود . بیش تر این شوینده ها در منازل و مراکز خدماتی و فروش با ابعاد کوچک قابل استفاده هستند .

یکی دیگر از دستگاه های خط تولید شوینده اتوماتیک ميز ترافيك براي جمع آوري بطري ها در ابتدا يا انتهاي خط طراحي شده است . یکی از مفیدترین تجهیزات در بسته بندی محصولات میز ترافیک می باشد زیرا این وسیله که به میز گردان نیز شناخته می‌ شود ، ابتدای یک دستگاه در خط تولید یا در انتهای آن قرار می‌ گیرد . در واقع وسیله‌ ای که برای نگاه داشتن ظروف بسته بندی شده یا پر شده با دستگاه پرکن به کار گرفته می‌ذشود را میز ترافیک می‌ نامند . از این وسیله هم چنین برای ردیف کردن بطری‌ ها یا محصولات قبل از پر شدن از محصول نیز استفاده می‌ کنند .

دستگاه خط تولید شوینده اتوماتیک

برای خط تولید شوینده اتوماتیک به یک سری دستگاه ها و تجهیزات نیاز داریم . این محصولات با سلامتی افراد و محیط زندگیشان ارتباط مستقیمی دارند . به همین دلیل باید در بهترین شرایط و با مجهزترین دستگاه ها تولید شوند .

برای راه اندازی خط تولید محصولات شوینده خانگی ابتدا باید یک محیط سرپوشیده را فراهم نموده و پس از آن بر اساس قوانین و ضوابط اداره صنعت معدن و اداره بهداشت با رعایت استانداردهای ملی ایران محصولاتی با کیفیت تولید کرد .

دستگاه میکسر ، وظیفه مخلوط کردن مواد اولیه را بر عهده دارد و در صورتی که برای تولید مواد شوینده به آن توجهی نداشته باشید ، کیفیت محصول نهایی شما پایین خواهد بود . دستگاه میکسرهای استیل برای تولید مواد شوینده انتخاب بهتری هستند چون در برابر مواد اسیدی و بازی مقاومت بیش تری دارند .

آب مصرفي در خط توليد مواد شوینده خانگی  يكي از مهم ترين فاكتور هاي توليد با كيفيت در تهيه فرمولاسيون مي باشد در صورتي كه اگر كيفيت آب مصرفي در حد مطلوب نباشد بعد از ساخت فرمولاسيون ، منجر به خرابي محصول و توليد عامل ميكروبي در محصول توليدي و محصول نهايي مي گردد .

دستگاه پر کن مواد شوینده

در مرحله آخر خط تولید شوینده اتوماتیک ، محصولی که به دست می آید به وسیله یک پمپ غلیظ کش ، به دلیل این که مواد شوینده غلیظ می باشند ، از میکسر خارج شده و درون ظرف های مخصوص به خود ریخته می شوند . توجه داشته باشید که دستگاه های پرکن مایعات در دو نوع پرکن مایعات نیمه اتوماتیک و پرکن مایعات تمام اتوماتیک وجود دارند .

دستگاه پر کن مواد شوینده

بر اساس نوع ، میزان استفاده و بودجه می توانید یکی از این دو مدل را برای خط تولید مایع دستشویی خود انتخاب کنید . علاوه بر این پمپ های غلیظ کش با توجه به نوع ماده شوینده و غلظت آن ها ، در انواع گوناگون با قدرت های مختلف طراحی و تولید شده اند .

به طور مثال قدرت و نوع پمپ غلیظ کش مورد استفاده در خط تولید مایع ظرفشویی با پمپ مصرفی در خط تولید لکه بر و جرم گیر ها متفاوت می باشد . زیرا غلظت و ساختار این گونه مواد شوینده با یک دیگر متفاوت بوده اند و نیازمند استفاده از پمپ های غلیظ کش گوناگونی می باشد .

یکی دیگر از تجهیزاتی که برای تولید مواد شوینده نباید آن را فراموش کنید پمپ دنده ای استیل می باشد . یک پمپ ایرانی مجهز به دنده های هلیکال و موتور و با توان پمپاژ مواد غلیظ و انواع سیالات که بسیار مفید می باشد ، برای مشاوره راه اندازه خط تولید شوینده اتوماتیک و یا خط تولید دستمال کاغذی می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید

 

 

 

 

73 / 100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *