دسته‌بندی نشده

خط تولید لیوان دوجداره

خط تولید لیوان دو جداره

خط تولید لیوان دوجداره یکی از پر درآمد ترین خطوط تولید می باشد. همان‌طور که از نام لیوان دوجداره پیدا است، این محصول از دو لایه به عنوان دیواره داخلی و خارجی تهیه گردیده است که در میان آن، یک لایه عایق هوا قرار دارد. این دسته از لیوان‌ها که لیوان های کاغذی دو جداره هستند، تحت عنوان لیوان دو جداره بیرون ‌بر نیز شناخته می‌شوند.

این محصولات جهت حفظ حرارت نوشیدنی ‌های گرم برای مدت زمان طولانی بسیار مناسب بوده و به همین علت، عمده مصرف‌کنندگان این سری از محصولات، کافه ‌ها و رستوران های بیرون بر می‌باشند.

راه اندازی خط تولید لیوان دوجداره

برای راه اندازی خط تولید لیوان دوجداره در مرحله نیاز است تا اطلاعات کافی در این مورد داشته باشید تا در مسیر تاسیس این خط تولید به مشکلی بر نخورید بعد از آن باید میزان بودجه مالی و سرمایه خود را مشخص کنید تا بتوانید تصمیمات درست تری بگیرید.

همچنین در مسیر کسب اطلاعات در مورد خط تولید لیوان دو جداره قطعا با خط تولید لیوان کاغذی نیز آشنا خواهید شد و اگر از نظر مالی مشکلی وجود نداشته باشد می توانید از مزایای هر دو این خطوط به صورت همزمان استفاده نمایید.

لیوان دو جداره (کاغذی) یکی از عمده محصولاتی است که در سال های اخیر به دلیل افزایش اهمیت سلامت غذایی و حفظ سلامت مواد غذایی و البته جلب رضایت مصرف کنندگان بازار بسیار خوب و پر رونقی دارد، زیرا، لیوان دوجداره  نسبت به مدل تک جداره آن، در ابتدا به دلیل ویژگی سالم بودن و زیست سازگار بودن آن بویژه برای مصرف آن ها برای نگهداری نوشیدنی های گرم و داغ بسیار محبوب شده‌اند و به همین علت امروزه در بسیاری از فست فودها، کافه ها و انواع فروشگاه های مواد غذایی مورد مصرف قرار گرفته اند.

همچنین امروزه با توجه به اینکه مردم به حفظ محیط زیست اهمیت بیشتری می دهند بنابراین خط تولید لیوان دو جداره نسبت به خط تولید لیوان یکبار مصرف بازدهی و سود بیشتری را با خود به همراه است.

مراحل راه‌اندازی خط تولید لیوان دوجداره

برای تولید لیوان دوجداره نیاز به دستگاه‌های مخصوص، مواد اولیه و مکان برای شروع کار است.

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم در ابتدا لازم نیست به فکر اجاره مکان بزرگ باشید. شما می‌توانید بعد از پیشرفت کسب و کارتان و سودآوری اقدام به گسترش فضا کنید.

دستگاه‌ تولید لیوان دو جداره با قیمت‌های مختلفی در بازار به فروش می‌رسد و شما می‌توانید با کمی گشتن، یک دستگاه با قیمت مناسب پیدا کنید.

مرحله بعدی راه‌اندازی خط تولید لیوان دوجداره مربوط به تهیه کاغذ است.

با توجه به رقابتی بودن این بازار حتما باید کاغذی را خریداری کنید که از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتوانید مشتریان بیشتری را به شما خودتان جذب کنید.

هم چنین با تولید لیوان باکیفیت می‌توانید آن را با قیمت گرانتری بفروشید و درنتیجه سود بیشتری بدست بیاورید.

توجه داشته باشید برای افزایش سود ناشی از راه‌اندازی خط تولید لیوان دوجداره باید سرمایه بیشتری وارد کار کنید.

هم چنین افزایش دانش فنی و مهارت در این زمینه در موفقیت شما تاثیر گذار است.

تبلیغات هم یکی دیگر از روش‌های موثر است که می‌تواند شما را افزایش فروش و کسب سود بیشتر کمک کند.

هزینه راه اندازی خط تولید لیوان دوجداره

مواد اولیه برای تولید ظروف یکبار مصرف از جمله تولید لیوان دوجداره بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد. برای راه اندازی خط تولید لیوان دو جداره به تعداد کمی نیروی انسانی نیاز دارد که برای تولید کننده بسیار مقرون به صرفه است. از سمت دیگر دستگاه اتوماتیک می تواند با دستگاه تولید لیوان هماهنگ شده و به صورت کاملا اتوماتیک لیوان را تولید و روکش نماید (بدون دخالت دست).

هزینه راه اندازی خط تولید لیوان دو جداره

فضای مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید لیوان دوجداره

برای راه اندازی هر کسب و کار به طبع هر چه فضا بزرگتر باشد، کار تولید راحت تر خواهد بود. فضای مورد نیاز باید براساس تعداد و ابعاد دستگاه هایی که قرار است در ابتدا برای راه اندازی خط تولید استفاده شود، برآورد کرد.

به طور کلی دستگاه های تولید انواع مختلف ظروف یکبار مصرف شامل این موارد است: دستگاه تولید ورق و دستگاه پرس ترموفرمینگ. ابعاد حدودی این دو دستگاه تعیین کننده می باشد هر چند که از سمت وزارت بهداشت یک محیط حداقلی تعیین می گردد.

بنابراین برای شروع یک فضایی حدود 200 الی 300 متر با ارتفاع 4 متر مورد نیاز می باشد. علاوه بر دو دستگاه ذکر شده، دستگاه اتوماتیک برای تولید جدار دوم نیز مورد نیاز بوده که در فضای مشخص شده جا می شود.

قیمت راه‌ اندازی خط تولید لیوان دوجداره

برای تولید لیوان دوجداره بخش بزرگی از سرمایه صرف تهیه ماشین آلات و تجهیزات ویژه می‌شود.

البته نمی‌توان سرمایه دقیق را برای تهیه دستگاه‌ها در نظر گرفت زیرا قیمت آنها با توجه به شرایط و طی زمان تغییر می‌کند.

البته با توجه به نیاز بازار و تقاضا برای این محصول راه‌اندازی خط تولید لیوان دوجداره بسیار سودآور خواهد بود.

هم چنین برای شروع کار لازم نیست سرمایه زیادی داشته باشید و به مرور زمان با افزایش میزان تولید می‌توانید سرمایه خود را افزایش دهید و اقدام به خرید دستگاه‌های بیشتر نمایید.

هم چنین برای شروع کار لازم نیست به دنبال اجاره یک مکان بزرگ باشید؛

حداقل فضا برای تولید لیوان دوجداره ۱۲ متر است.

درآمد خط تولید لیوان دوجداره

از مزایای خط تولید لیوان دو جداره می توان به این موارد اشاره کرد: سازگاری با محیط زیست، سالم بودن به دلیل مقاومت به دمای بالای نوشیدنی و استفاده از مواد اولیه طبیعی، استفاده آسان، قیمت مناسب و تنوع بالا به دلیل امکان چاپ و طراحی بر روی بدنه بیرونی آن.

تمامی این عوامل منجر به افزایش خط تولید لیوان دوجداره و بوجود آمدن یک بازار پردرآمد گردیده است. تولید انبوه لیوان دو جداره در کشور به دلیل کاهش سطح صادرات نسبت به واردات، می تواند برای تولید کنندگان یک موقعیت مناسب بوده و از آن استفاده نمایند.

درآمد خط تولید لیوان دوجداره

از سمت دیگر کسب رضایت مصرف کنندگان نیز حائز اهمیت بوده و با این شیوه تولید کنندگان می توانند به درآمد عالی دست پیدا کنند و به سرعت هزینه اولیه را جبران نمایند. جدار دوم نیز بر ارزش تولید می افزاید که خود نیز یک راه کسب سود بیشتر است.

در حال حاضر در سرار دنیا و همچنین کشور ایران بهداشت نوشیدنی ها بویژه نوشیدنی های گرم و مواد غذایی و همچنین بهداشت ظروف یکبار مصرف مورد استفاده برای این مواد غذایی بسیار حائز اهمیت است و به همین علت وزارت بهداشت مقررات خاصی را جهت تولید و عرضه این محصولات اعمال می نماید.

استفاده از ظروف یكبار مصرف، یکی از الزامات وزارت بهداشت در عرضه نوشیدنی ها، بستنی ها و برخی مواد غذایی می باشد. در این راستا تعداد زیادی از واحدهای تولیدی در حال راه اندازی، تولید و عرضه ظروف یكبار مصرف و لیوان دوجداره هستند.

مشاوره خط تولید لیوان دوجداره شویاسازان

شویاسازان یکی از شرکت های با تجربه و با سابقه درخشان در زمینه تولید و راه اندازی انواع خطوط تولید صنعتی و خانگی می باشد که شما می توانید برای دریافت تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد خط تولید لیوان دوجداره با کارشناسان حاذق ما تماس بگیرید.

گردش مالی صنعت تولید و راه اندازی خط تولید لیوان یکبار مصرف در ایران سالانه در حدود چندین میلیارد تومان است که رقم قابل ملاحظه‌ ای بوده و از سمت دیگر میزان واردات این محصول خیلی بیشتر از صادرات آن است. افزایش واردات نسبت به صادرات به این معنی می باشد که فضای شغلی مناسبی برای شروع و گسترش این کسب و کار (راه اندازی خط تولید لیوان دو جداره) در کشور وجود دارد.

75 / 100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *