خط تولید

خط تولید نسکافه

خط تولید نسکافه

راه اندازی خط تولید نسکافه

خط تولید نسکافه می تواند یکی بهترین انتخاب ها برای کارآفرینی و کسب درآمد با حداقل سرمایه ممکن می باشد.

نسکافه نام یک برند قهوه فوری می باشد که توسط شرکت نستله تولید می شود.

تولید نسکافه

فرمول ساخت کافی نسکافه یا میکس سلیقه ای می باشد و تولید کنندگان همگی با الگو برداری و در نهایت مصرف کنندگان خود این میکس را انجام می دهند ، اما فرمول ساخت کافی میکس زمانی یک ترکیب خوب  می شود که تمام مواد آن درجه یک و عالی باشد و از تامین کنندگان مطمئن خریداری شود .

به این علت که در بازار کافی میکس های فراوانی وجود دارد که با توجه به قیمت های متفاوت شاید یک تولید کننده را به سمت تهیه قیمت ارزان سوق دهد که این خود پایان تولید با کیفیت به دلیل استفاده ناصحیح از فرمول ساخت این محصول می باشد.

هزینه خط تولید نسکافه

ایجاد خط تولید نسکافه به طور کلی نیاز به سرمایه کلان و بسیار زیادی ندارد و شما می توانید با حداقل سرمایه نسبت به راه اندازی این خط تولید پر طرفدار اقدام نمایید. همچنین اگر از نظر مالی برای شما مشکلی وجود نداشته باشد شما می توانید از مزایا خط تولید قهوه نیز در کارگاه تولید خود نیز بهره ببرید.

دستگاه خط تولید نسکافه

نسکافه به وسیله دستگاه بسته بندی تک نفره یه ساشه تک نفره بسته بندی می شود . این بسته بندی در مدل های مدادی دو طرف دوخت سه طرف دوخت و چهار طرف دوخت تولید می شوند که توسط دستگاه بسته بندی تک نفره انجام می گیرد . به این مدل دستگاه بسته بندی ساشه تک نفره می گویند .

سیستم کارکرد این دستگاه ها به صورت پودری و ماردونی می باشد که با سیستم PLC که منوی چهار زبانه می باشد و کارایی آسان و حجم کم دستگاه و ارتفاع پایین که جا به جایی آن را آسان می کند برای کارخانه جات و کارگاه های کوچک همچون خط تولید کافی میکس می باشد.

دستگاه خط تولید نسکافه

قیمت دستگاه تولید نسکافه

دستگاه بسته بندی در بازار با کیفیت های مختلفی تولید می شوند . کیفیت ها با توجه به متریال هایی که استفاده می شود در تولید دستگاه بسته بندی به وجود خواهد آمد و قیمت های آن ها با یک دیگر متفاوت هستند . وجود جنس های فیک دستگاه بسته بندی پودری در بازار امروز باعث شده تا قیمت اصلی آن دستخوش تغییرات زیادی شود .

بهتر است شما در هنگام خرید دستگاه بسته بندی به اصل و فیک بودن آن توجه زیادی کنید ؛ زیرا محصولات فیک ارزان قیمت تر در بازار خواهند بود و باعث می شود تا شما دچار اشتباه شوید .

بهتر است شما محصول مورد نظر خود را از نمایندگی های معتبر فروش دستگاه بسته بندی خریداری کنید تا محصولات اصل و شناسنامه دار به شما عرضه شوند و خیالتان بابت اصل بودن دستگاه راحت باشد . این نمایندگی ها دارای مشاوره های رایگانی هستند تا مشتری متناسب با نیاز خود اقدام به خرید کند .

دستگاه های بسته بندی های کافی نسکافه که در ایران تولید می‌ شوند با روش های سنتی تولید شده و به بازار های جهان سوم مانند کشور های عربی صادر خواهند شد . صادرات این تولیدات به کشور های عربی سود بسیار زیادی برای شما خواهد داشت .

مواد اولیه خط تولید کافی نسکافه

عصاره‌ی قهوه به وسیله‌ی دم کردن پودر قهوه تولید می شود . درست شبیه زمانی که قهوه‌ی معمولی دم می‌شود اما با کمی غلظت بیش تر این فرآیند صورت می گیرد .

در فرایند تولید کافی نسکافه فعالیت های خاصی انجام می شود . در ابتدا قهوه را دم می کنند . رسوبات آن را جدا می کنند . آب حاصل از آن را تبخیر می کنند . به این ترتیب مواد حاصل را که با آب جوش ترکیب می کنید قهوه آماده می شود . به همین دلیل ساده و نبودن رسوبات در این محصول ، قهوه نسبت به نسکافه عطری چند برابری دارد . به طوری که وقتی قهوه فوری یا قابل دم کردن را در خانه آماده می کنید نسکافه برند قهوه ای ست که توسط شرکت نستله در بازار جهانی در حال عرضه می باشد .

مشاوره خط تولید نسکافه شویا سازان

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه ها، هزینه ها و سایر موارد خط تولید نسکافه با مشاوران و کارشناسان ما در شرکت شویاسازان با ما تماس بگیرید.

70 / 100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *